Dyrektorzy Wydziałów

WYDZIAŁ FINANSOWY I BUDŻETU
Dominika Graba
Dyrektor
Wydziału Finansowego i Budżetu

Urząd Miejski w Szubinie
ul. Kcyńska 12
89-200 Szubin

budynek główny
I piętro, pokój nr 33

tel. 52-391-07-17

dominika.graba@szubin.pl

WYDZIAŁ FINANSÓW OŚWIATY
Alina Zdanowska
Dyrektor
Wydziału Finansów Oświaty

Urząd Miejski w Szubinie
ul. Kcyńska 12
89-200 Szubin

budynek główny
I piętro, pokój nr 25

tel. 52-391-07-64

alina.zdanowska@szubin.pl

WYDZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH
Monika Heinich
Dyrektor
Wydziału Świadczeń Rodzinnych
Urząd Miejski w Szubinie
ul. Kcyńska 12
89-200 Szubin

budynek główny
parter, pokój nr 17

tel. 52-391-07-32

monika.heinich@szubin.pl

WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA I ROLNICTWA
Iwona Kubiak
Dyrektor
Wydziału Ochrony Środowiska
i Rolnictwa

Urząd Miejski w Szubinie
ul. Kcyńska 12
89-200 Szubin

budynek główny
parter, pokój nr 3

tel. 52-391-07-38

iwona.kubiak@szubin.pl

WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH
Katarzyna Janicka
Dyrektor
Wydziału Spraw Obywatelskich
Urząd Miejski w Szubinie
ul. Kcyńska 12
89-200 Szubin

budynek główny
parter, pokój nr 16

tel. 52-391-07-40

katarzyna.janicka@szubin.pl

WYDZIAŁ INWESTYCJI
Marek Nowicki
Dyrektor
Wydziału Inwestycji
Urząd Miejski w Szubinie
ul. Kcyńska 12
89-200 Szubin

II budynek
II piętro, pokój nr 47

tel. 52-391-07-60

marek.nowicki@szubin.pl

WYDZIAŁ GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ
Zbigniew Behnke
Dyrektor
Wydziału Gospodarki Przestrzennej
Urząd Miejski w Szubinie
ul. Kcyńska 12
89-200 Szubin

budynek główny
parter, pokój nr 8

tel. 52-391-07-46

zbigniew.behnke@szubin.pl

metryczka


Wytworzył: Natalia Mierzwińska (10 kwietnia 2018)
Opublikował: Natalia Mierzwińska (11 kwietnia 2018, 06:30:00)

Ostatnia zmiana: Natalia Mierzwińska (4 stycznia 2021, 14:36:31)
Zmieniono: aktualizacja danych

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 9370