Informacja Burmistrza Szubina z dnia 12 czerwca 2020r. o możliwości dokonywania dodatkowych zgłoszeń kandydatów do OKW oraz o terminie i miejscu losowania.

Pobierz (194kB) pdf

Dodatkowo informuję, że zgłoszenia kandydatów na członków komisji muszą być dokonane, tj. doręczone do urzędu gminy, najpóźniej do dnia 15 czerwca 2020 r. do godziny 10.00.

Zgłoszenie może zostać:

1) doręczone bezpośrednio do urzędu gminy;

2) przesłane do urzędu gminy pocztą lub kurierem, z tym że o dotrzymaniu terminu decyduje data wpływu zgłoszenia do urzędu gminy, a nie data jego nadania;

3) w przypadku trudności w osobistym doręczeniu,  zgłoszenie kandydatów na członków komisji może zostać przesłane najpóźniej w terminie do 15 czerwca 2020r. do godziny 10.00 w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej – adres um@szubin.pl. W przypadku dokonania zgłoszenia w ten sposób:

1) nie jest wymagany podpis elektroniczny;

2) oryginały zgłoszenia należy niezwłocznie przesłać do urzędu gminy tradycyjną pocztą;

3) dopuszczalne jest:

a) uwierzytelnienie kopii upoważnienia do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego,

b) przekazanie oświadczenia kandydata, że wyraża zgodę na powołanie w skład wskazanej komisji, w formie skanu lub zdjęcia,

c) potwierdzenie doręczenia zgłoszenia do urzędu gminy przez osobę przyjmującą zgłoszenie za pośrednictwem poczty elektronicznej, przy czym nie jest wymagany podpis elektroniczny.
 
Wszelkie informacje na temat przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków komisji otrzymacie Państwo pod numerem telefonu 533-939-235 lub e-mail:  renata.kabulla@szubin.pl.

Burmistrz Szubina
/-/ Mariusz Piotrkowski

metryczka


Wytworzył: Mariusz Piotrkowski (12 czerwca 2020)
Opublikował: Renata Kabulla (12 czerwca 2020, 16:43:51)

Ostatnia zmiana: Renata Kabulla (12 czerwca 2020, 18:06:02)
Zmieniono: poprawienie informacji - okw nr 1 (rezygnacja kandydata)

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 354